Pc Tamir ve Bakım Servisi

Bilgisayar Tamiri

b1
 

UZMAN KADROMUZLA
VE GEZİCİ SERVİS EKİBİMİZ
7/24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ!!!!!!!!!!!!
SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR İLE HER MARKA NOTEBOOK TAMİRİ,
ANAKART TAMİRİ VE PRİNTER TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR……
ŞİRKETLERLE BAKIM SÖZLEŞMESİ YAPILIR.

 

EVİNİZDE İŞ YERİNİZDE BİLGİSAYARINIZ TAMİR EDİYORUZ.
BİR TELEFONUNUZ YETERLİ
ACİL TAMİR EKİBİMİZ İÇİN : 0 542 314 68 15 NOLU TELEFONUMUZU ARAYABİLİRSİNİZ.

b2

YAPILAN BÜTÜN CİHAZLAR (3) AY İŞÇİLİK GARANTİSİ İLE GÜVENCE ALTINA ALINIR.AYRICA DEĞİŞİMİ YAPILAN PARÇALARIN GARANTİ SÜRELERİ İSE SIFIR PARÇALAR İÇİN (2) YILDIR.

DİLEYEN MÜŞTERİLERİMİZE, HİZMET SONRASI YAPILAN ONARIM İLE İLGİLİ SORULARI VAR İSE TEKNİK ELEMANLARIMIZLA GÖRÜŞME İMKANI SAĞLAMAKTAYIZ….

 

b3

Ekonomik, etkili ve hızlı bir şekilde arızalı
bilgisayarlarınızı ister yerinde onarıyoruz veya
gerekirse servis merkezimize götürüp onardıktan sonra
yerinize kadar teslim ediyoruz.Üstelik sandığınız gibi yüksek fiyatlara değil!

b4

 
 
SERVİS HİZMETLERİMİZ :
Bakım Anlaşması

Yıllık veya kısa süreli anlaşma yapılarak, periyodik kontrol, sınırsız servis, servis önceliği, özel alış fiyatları gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

İnternet Kurulumu

Adsl, kablonet ve diğer internet sağlayıcıları kullanılarak mevcut sistemin internete çıkışı sağlanır.

Virüs Temizleme

Gerekli programlar kullanılarak ve sistem yönetim uygulamaları incelenerek bilgisayardaki virüsler tespit edilir, sonrasında mümkün olduğunca dosyalara zarar vermeden virüs temizliği gerçekleşir ve sistem çalışır halde teslim edilir.

Ağ Kurulumu

Ofisinizde veya evinizdeki birden fazla bilgisayarın kablolu veya kablosuz yöntemler ile sürücü, dosya, yazıcı ve benzeri aygıt ve donanımlarını ortak kullanıma açma işlemi içerir.

Parça Değişimi

Bilgisayarın üzerindeki arızalı paçanın tespit edilmesi ve çalışan parça ile değiştirilmesi veya yeni bir parçanın montaj ve sistem üzerinde çalışır hale getirilmesi işlemini içerir.

Formatlama İşlemi

Sistem üzerindeki önemli dosyaların yedek alındıktan sonra diskin tamamını temizleyip fabrika çıkış haline getirilmesi ve sonrasında gerekli işletim sistemi ve diğer programların kurularak yedek dosyaların geri alınması işlemini içerir.

İşletim Sistemi Kurulumu

Lisanslı programlara kullanılarak bilgisayarın işletim sitemi kurulur ve sistem üzerindeki ekran karı, ss kartı gibi aygıtların çalışırlılığı sağlanır.

Genel Bakım

Bakım anlaşması kapsamında veya servis kaşırlığı, bilgisayarın kullanımı sırasında oluşan geçici dosyalar temizlenir, virüs kontrolü yapılır, disk birleştirmesi gerçekleşir ve gerekli ise fiziksel temizlik yapılır.