EVYA BİLGİSAYAR

FİRMA PROFİLİ

2010 yılında İstanbul’da kurulan Evya Bilgisayar kuruluşundan bu yana orta ve büyük ölçekli firmaların teknoloji ve otomasyon ihtiyaçlarını karşılamaya ve müşteri odaklı toplam çözümler üretmeye yönelik olarak bilişim sektöründe hizmet vermektedir.

Kurumsal yapılanmasını, proje geliştirme, çözüm üretme, ürün sağlama ve teknik destek konularında hizmet verecek şekilde gerçekleştirmiştir. Bu sayede, çok kısa sayılabilecek bir sürede, referanslarımızda da görebileceği gibi, pek çok firmanın Ankara içi ve dışındaki otomasyon projesi tarafımızdan başarıyla tamamlamıştır. Aynı zamanda bu firmaların pek çoğunun teknik desteği de halen tarafımızdan verilmektedir.

Sektördeki pek çok firmadan farklı olarak, yalnızca donanım temininde değil; teknolojik ihtiyaçların tespiti, projenin geliştirilmesi, uygun altyapının oluşturulması, donanım temini ve kurulumu, yazılımların yüklenerek çalışır hale getirilmesi, gerekli eğitimlerin verilmesi, veri güvenliğinin sağlanması, periyodik bakımlarının yapılması ve teknik servis ve destek hizmeti verilmesi işlerinin tümünü anahtar teslimi proje mantığında yürütmeye odaklanmıştır.

Ayrıca, yukarıda belirtilen işlerin dışında müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda “web hosting”, alan adı kayıt, kurumsal e-mail yönetimi işlerinin tümünü kendi sunucularımız üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde kamera ve görüntü sistemlerinin de bilgisayar ve otomasyon sistemleri ile bütünleşmiş hale gelmesi üzerine, yine müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak, firmamız bu alanda da çalışmaya başlamış ve bu konuda da başarılı projeler gerçekleştirmiştir.

Yukarıda kısa bir özetini verdiğimiz çalışma alanlarımızda firmanız ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik her türlü ortak çalışmadan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Saygılarımızla,
Evya Bilgisayar

 

MİSYONUMUZ

 

Çalışanlarımızın, en ileri teknolojiyi, en yüksek beceri ile kullanarak faaliyet alanımızda etkin ve öncü rol oynayabilecek şekilde sürekli gelişmelerini sağlamak, müşterilerimize en yüksek katma değeri profesyonel destek ve hizmetlerimizle sunmak, müşteriler, çalışanlar, toplum ve çevre için değer yaratan bir şirket olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Kaliteli hizmet anlayışımızdan asla ödün vermeyerek, sektördeki liderliğimizi, her zaman yenilikçi çözümler bulan bir şirket olarak değişen ve yükselen bir ivme ile sürdürmektir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik anlayışını koruyarak geliştirmeyi kurum politikası olarak benimsemiş, sosyal sorumluluğun bilincinde olan kurumsal şirketimiz ile dinamik, yaratıcı ve yenilikçi uzman kadromuz eşliğinde ülkemizin refahı ve sürdürülebilir kalkınma için, profesyonel hizmetlerle katkıda bulunmaya devam etmektir.